Česká brána Klikni: Hrad Bezděz Klikni: Městská kulturní zařízení - Knihovna V. Holana Klikni: Radnice - Městský úřad Mařatkův pomník Na Stráž Klikni: Římskokatolická farnost Bělá pod Bezdězem Zámek Bělá pod Bezdězem hlavička
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
rezervace
KaSS
ŘÍJEN 2021
5
zámecké nádvoří
úterý od 17:00
MKZ Bělá pod Bezdězem

Zámecký klub - tvoření

Foto
Vážení a milí, podzim pomaloučku přebírá otěže a my se budeme přesouvat ze slunečných zahrádek do našich domů, bytů, nebo tam kde je vlídno a teplo, kde je nám dobře. Moc ráda Vás opět zvu do ZÁMECKÉHO KLUBÍKU, který otevře své brány v úterý 5. října. Pokud tedy vyšší moc opět nezasáhne a nezruší nám možnost setkávání, ráda Vás uvidím a můžeme se spolu pustit do tvořivé práce nebo prostě relaxovat. Klubíky budou probíhat ve stejný čas jako dříve, tedy v úterý od 17.00 hod. s dospělými a ve středu od 15.00 hod. s dětmi. Nově zařazujeme čtvrteční jógu s Adélou od šesti. Kdo u nás ještě nebyl, přijďte se bez obav podívat. Těším se na Vás.
Vstupné: 50 Kč

6
nádvoří zámku
středa od 15:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
pro děti

Zámecký klubík - tvoření s dětmi

Foto
Milí rodiče, milé děti, zveme Vás srdečně ke společnému tvoření do Zámeckého klubíku. Vždy ve středu od 15.00 hod. pro děti přichystáme dílničku, kde se bude pracovat s různými materiály a prostředky. Tak neváhejte a přijďte si něco pěkného vytvořit a pohrát si s ostatními dětmi. Těšíme se na Vás.
Vstupné: 30 Kč

23
Komorní sál MKZ
sobota od 15:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
pro děti

Kočky našly dýni v síni

Foto
Vracíme pohádky do komorního sálu. Zveme všechny děti a jejich rodiče na pohádku plnou autorských písniček, která dětem napoví, jak je to s Dušičkami, co je Halloween a jak je důležité umět si vzpomenout na blízké.
Ale děti se nemusí bát. Představení je naopak odnaučí strachu z duchů a připomene, že velkou oporou proti všemu zlému je najít si dobrého kamaráda.

Těšíme se na Vás
Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v Knihovně Vl. Holana.
Hygienická opatření se budou řídit aktuálními nařízeními.
Vstupné: 50 Kč

KALENDÁŘ
KONTAKTY
Kulturní a společenské středisko

tel.: 326 701 216
mob. 731 966 238
mapa
© 2012 - 2021 MKZ Bělá pod Bezdězem, ilustrace Oldřich Jelen, Webmaster,